Kde jsem: Katalog > Auto-moto > Antiradary do auta >

Beltronics 975 R/Vector LR

Beltronics 975 R/Vector LR

Cena produktu Beltronics 975 R/Vector LR není známa.

 

Popis produktu Beltronics 975 R/Vector LR: BEL 975 R / VECTOR LR Remote je určen pro pevnou instalaci do vozidel. Nahrazuje starší model BEL 915 STi Remote. Detektor je možné použít v České republice i ostatních evropských zemích. Dvojité ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Beltronics 975 R/Vector LR - popis

nahoru

BEL 975 R / VECTOR LR Remote je určen pro pevnou instalaci do vozidel. Nahrazuje starší model BEL 915 STi Remote. Detektor je možné použít v České republice i ostatních evropských zemích. Dvojité laserové čidlo umožňuje detekci laserových měřičů rychlosti z předního i zadního směru. Protože je radarová anténa umístěna ve větší vzdálenosti antény od mobilního telefonu GSM, jsou falešné poplachy způsobené telefonem prakticky nulové. * přepínání pásem X, K, Ka zapnuto-vypnuto * zúžené Ka pásmo (Ka Narrow mode) 34.0 GHz a 34.3 GHz * dvojitý detektor laserových měřičů rychlosti * LED displej se zobrazením síly signálu * SWS systém Pevná sada se skládá z řídící a indikační centrály, radarové antény a laserového čidla. Řídící a indikační centrála se umisťuje do kabiny řidiče, anténa do nárazníku nebo čelní masky vozidla a konečně laserové čidlo za vnitřní zpětné zrcátko. Součástí prodejního balení jsou všechny komponenty potřebné k montáži – šrouby, kabeláž, speciální úchyty a podrobný návod v češtině. Řídící centrála se dá díky velmi malým rozměrům namontovat kamkoli do vozidla – pod palubní desku nebo místo popelníku. Instalovaná pevná sada není v automobilu prakticky zjistitelná, což může být velká výhoda v zahraničí. Detektory montované natrvalo jsou vhodné i pro automobily s pokoveným nebo vyhřívaným předním sklem.

Výrobce Beltronics

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Beltronics 975 R/Vector LR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo Autobaterie, Nabíječky autobaterií, Plechové disky.

Nejlevnější Beltronics 975 R/Vector LR akční ceny - Levné Beltronics 975 R/Vector LR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Beltronics 975 R/Vector LR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Beltronics 975 R/Vector LR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Antiradary do auta.